Team indeling Wild Wild West

      Geen reacties op Team indeling Wild Wild West

Ongelooflijk! Binnen 35 minuten waren er 250 aanmeldingen. En nog geen 12 uur later waren er al 280 inschrijvingen binnen. Afgelopen week druppelde er nog wat binnen. Om de kinderen van de wachtlijst niet te lang in spanning te laten zitten, hebben we de indelingen nu al gemaakt 🙂

Wij hebben besloten om 2 teams toe te voegen, zodat er 12 A en 12 B groepen zijn. Hierdoor is het gelukt om 285 kinderen (van de 288) te plaatsen voor “Hèt leukste weekend met Pinksteren”. Hieronder zie je de indelingen. 13 kinderen is het maximale aantal in een tent. We hebben écht ons best gedaan, en het valt niet mee om nog wat te schuiven. Mocht je niet, of niet in de juiste groep zijn ingedeeld, dan kun je mailen naar info@weekaatje.nl of bellen (na 16.30 uur!) met José 06-40298352.

Team 1 Jongens (6-7 jaar) Mexicanen (A)

  1. Dex van den Heuvel
  2. Duco Keessen
  3. Kaj van Teylingen
  4. Luc ter Horst
  5. Max Hekkenberg
  6. Ravèll ter Hoeve
  7. Sem van Mourik
  8. Siem Müller
  9. Siem Terpstra
  10. Valentijn Vera

Leiders: Jay Lissenburg, Nick van Mourik en Zenno Meijer

Team 2 Jongens (6-7-8 jaar) Houthakkers (A)

  1. Dan Springintveld
  2. Daniël Rowoud
  3. Ian van Bostelen
  4. Jason Maarse
  5. Justus Meijer
  6. Max Berghuis van Woortman
  7. Olivier Hulleman
  8. Siem Stokkel

Leiders: Maarten Rowoud, Mylo Sol

Team 3 Jongens (7-8 jaar) Sherrifs (A)

  1. Daniel Tates
  2. Guus Reesink
  3. Julian Hulshoff
  4. Koen de Haas
  5. Nick Schouten
  6. Thijs Geertsma
  7. Tomas Peetoom
  8. Viggo Gerritsen

Leiders: Derek Geerlings, Joost Versteegh, Vincent Huis

Team 4 Jongens (7-8 jaar) Wolven (A)

  1. Daan Hafmans
  2. Daan Wilms Floet
  3. Daniël Janmaat
  4. Felix Temme
  5. Jayden Schijf
  6. Luuk Biervliet
  7. Milan Blok
  8. Siem Rewijk
  9. Stijn van Leeuwen
  10. Timo Buskermolen
  11. Tjerk Koolbergen

Leidsters: Myrthe Spoelman, Britt de Zweeuw

Team 5 Jongens (7-8 jaar) Grizzly’s (A)

  1. Duby Landwehr Johann
  2. Finn Spreeuw
  3. Finn de Vries
  4. Hugo van Zaanen
  5. Max Levarht
  6. Mel Combee
  7. Mitch Romkema
  8. Okke Onclin
  9. Pim Bruine de Bruin
  10. Roan Eikelenboom
  11. Roy Kesting
  12. Tygo Brouwer

Leiders: Fred Bruine de Bruin, Marc Kesting

Team 6 Jongens (8-9 jaar) Mohawks (A)

  1. Aiden Groeneveld
  2. Ben Meijer
  3. Bram Buskermolen
  4. Freek Beurskens
  5. Liam Hauwert
  6. Liam van Schip
  7. Milan Eikelenboom
  8. Naud Fransen
  9. Sven de Kreek
  10. Teun Koning
  11. Viggo van Beemen
  12. Wess van Oostveen

Leiders: Lennart van Oostveen, Richard Helders, Rop Schotman

Team 7 Jongens (8-9-10 jaar) Zorro (A)

  1. Boaz van den Broek
  2. Bram Leegwater
  3. Jens Kluft
  4. Jochem Hakvoort
  5. Joey Sparnaay
  6. Maarten Piet
  7. Mats van Teylingen
  8. Michiel van Tol
  9. Nikita Korneev
  10. Sem de Jong
  11. Sky van Vliet
  12. Tygo Roodenburg
  13. Youp Verschuur

Leiders: Bernard Piet, Guus van der Geest

Team 8 Jongens (8-9-10 jaar) Bizons (A)

  1. Bruce van Parera
  2. Bryan van Nes
  3. Burre van Veen
  4. Jayden Schotel
  5. Jens Bosse
  6. Lucas Stieva
  7. Luca Boorsma
  8. Mikai Koehler
  9. Nikai Peij
  10. Roan Tromp
  11. Scott van Parera
  12. Teddy Spaargaren
  13. Yani van der Laarse

Leiders: Luca Dijkstra, Pim Doeswijk, Robin Kesting

Bizon

Team 9 Jongens (9-10 jaar) Pelsjagers (B)

  1. Bram Hulsbos
  2. Cas ter Horst
  3. Didier Koehler
  4. Elco Ensinger
  5. Francisco Compagner
  6. Georgi Dimitrov
  7. Guus Koning
  8. Jayden van Baaijen
  9. Mats Rubenkamp
  10. Rick Levarht
  11. Roan Brouwer
  12. Tijs Hasselman
  13. Wessel Zekveld

Leiders: Kevin Boumans, Wesley Maarssen

Pelsjager

Team 10 Jongens (10-11 jaar) Rodeorijders (B)

  1. Daan Harting
  2. Deam Landwehr Johann
  3. Duke van Oostveen
  4. Jens de Groot
  5. Kyano van Rooijen
  6. Lorenzo van der Lip
  7. Lucas Rowoud
  8. Stijn Peters
  9. Stijn Reesink
  10. Stijn van der Voort
  11. Thijs Polanus
  12. Yani Karpathios
  13. Yorick Nijholt

Leiders: Gert Jan Harting, Jonathan Karpathios

Team 11 Jongens (10-11-12 jaar) Prairiehonden (B)

  1. Bo Bruine de Bruin
  2. Bram van Zaanen
  3. Casper van Tol
  4. David van Aanholt
  5. Jelle van Schie
  6. Julius van Wilgenburg
  7. Maarten Hulleman
  8. Nils Smithuis
  9. Sammie de Vreede
  10. Sebastiaan Stassen
  11. Thijmen Vogel
  12. Thomas van Willigen

Leiders: Han Millenaar, Maurice Groeneveld, Rick van Aalst

prairiehonden

Team 12 Jongens (10-11-12 jaar) Outlaws (B)

  1. Achilles Tamtakos
  2. Bouwe Brouwer
  3. Bryan Maarse
  4. Dani Eikelenboom
  5. Jelle Naber
  6. Job Hauwert
  7. Julian van Leeuwen
  8. Pol de Boer
  9. Rosco Jak
  10. Sebastiaan Tamtakos
  11. Tim Schotman
  12. Youri Smit
  13. Thomas Hassink

Leiders: Daniël Kruijer, Maarten van Anholt, Thomas Meester

Team 13 Jongens (10-11-12 jaar) Blauwbloezen (B)

  1. Alexander de Haas
  2. Darien Milsted
  3. Dim Schavemaker
  4. Levinio Darius
  5. Matthijs Gorter
  6. Max van Berlo
  7. Rui Tromp
  8. Sancho du Pau
  9. Tibo Keessen
  10. Viggo Cardoso de Bastos
  11. Wiktor Kotodziejek

Leiders: Denzel Vakkers, Florian Gostelli, Onno Koblens

Team 14 (11-12 jaar) Daltons (B)

  1. Constantin Evripidou
  2. Delano Watchman
  3. Donny Walraven
  4. Finn van den Broek
  5. Ian Verhoeve
  6. Issam Oulad Si Ali
  7. Jasper Hakvoort
  8. Jasper Schreurs
  9. Jayden Korenwinder
  10. Jim van de Polder
  11. Mats Willemse
  12. Mick Uithol
  13. Sebastian Compagner

Leiders: Herman Korenwinder, Klaas Compagner, Ruben Uithol

Daltons

Team 15 Meisjes (6-7-8 jaar) Cowgirls (A)

  1. Britt van Halm
  2. Carla Roodt
  3. Chevany Koehler
  4. Christina van der Kamp
  5. Jaimy Lisierse
  6. Lianne Veen
  7. Liz Uithol
  8. Lotte Puntman
  9. Niki Schotman
  10. Puk Hasselman
  11. Tess Hulsbos
  12. Vera Keessen

Leidsters: Jasmijn Hasselman, Maaike van der Zwart

Cowgirl & Cowboy

Team 16 Meisjes (7-8-9 jaar) Adelaars (A)

  1. Aimee van Wilgenburgh
  2. Fenne Vogel
  3. Isabel Snoeck
  4. Jessy de Rooij
  5. Lara Hulshof
  6. Linn Smithuis
  7. Lou Wels
  8. Mandy Peij
  9. Noortje Verbeek
  10. Nova Kolk
  11. Roos van der Voort
  12. Tess de Vries

Leidsters: Laura Ezink, Lisa Doeswijk, Serana Palermo

Team 17 Meisjes (8-9 jaar) Apachen (A)

  1. Britt Offerman
  2. Carla Evripidou
  3. Do Uithol
  4. Elin van Vliet
  5. Emily Gorter
  6. Eva Kroon
  7. Floriene Maan Voogd Bergwerf
  8. Jackie Wels
  9. Linde van Tol
  10. Liv Hofman
  11. Solane du Pau
  12. Yara Goes

Leidsters: Larissa Eveleens, Melissa Schaafsma

Team 18 Meisjes (8-9-10 jaar) Goudzoekers (A)

  1. Anna Karpathios
  2. Brooke Groeneveld
  3. Isis Roering
  4. Jacky van Leeuwen
  5. Juliëtte Abbot dos Santos
  6. Leslie Jongkind
  7. Lili ter Horst
  8. Loïs van de Polder
  9. Maud van Bostelen
  10. Merel Helders
  11. Mila van den Heuvel
  12. Nikkie Stokkel
  13. Nina Koning

Leidsters: Bo Bakker, Celine Mönnich, Dominique Theunisz

Goudzoeker

Team 19 Meisjes (8-9-10 jaar) Veedrijvers (B)

  1. Ashlyn Tsang
  2. Candela Roderiguez Caceres
  3. Charlotte Blom
  4. Evi Schavemaker
  5. Indy Brouwer
  6. Isa Verdonkschot
  7. Julia Noordermeer
  8. Lena Wardenaar
  9. Lola Jak
  10. Marith Mulder
  11. Xiyue Ye
  12. Yara Goezinne

Leidsters: Dorien Schrama, Emmy Jansen, Yentle Gootjes

Team 20 Meisjes (9-10-11 jaar) Aasgieren (B)

  1. Annemarie Fetter
  2. Britt Lisierse
  3. Dalila Azzalioui
  4. Dionne van Diepen
  5. Elin Berghuis van Woortman
  6. Jinte van Leeuwen
  7. Kyra Celie
  8. Lauren Schonhuth
  9. Mina Karpathios
  10. Nienke Bruine de Bruin
  11. Quinn Korblet
  12. Romy Schreuders
  13. Uma Thijssen

Leidsters: Eva Dekker, Priscilla van Aalst

Aasgieren

Team 21 Meisjes (9-10-11 jaar) Mustangs (B)

  1. Bloem de Boer
  2. Ella Koning
  3. Emma Pieters
  4. Isis Landwehr Johann
  5. Julia van der Pol
  6. Luna de Jong
  7. Robine de Vries
  8. Saartje Rewijk
  9. Sharona Vegt
  10. Sofie Aarsen
  11. Suus Clemens
  12. Suus Springintveld
  13. Teuntje Springintveld

Leidsters: Kim Teters, Wendy van der Zwaard

Team 22 Meisjes (10-11-12) Ratelslangen (B)

  1. Carice Heemskerk
  2. Chloe Attenveld
  3. Dione auf dem Brinke
  4. Emma Florentinus
  5. Fleur Vrijburg
  6. Isabel Temme
  7. Kate-Lynn van Duivenbooden
  8. Melissa Trowsdale
  9. Michelle Jongkind
  10. Milou Piet
  11. Roos Blom
  12. Silke van der Geest
  13. Sophie Temme

Leidsters: Elize Boer, Lucinda de Graaff

Team 23 Meisjes (11-12 jaar) Medicijnvrouwen (B)

  1. Fabienne Maarse
  2. Isa Hasselman
  3. Joy Hofman
  4. Mette Smithuis
  5. Pien Maan Voogd Bergwerf
  6. Puck Dekker
  7. Renee Bruine de Bruin
  8. Samijn Smit
  9. Shenna de Rooij
  10. Veerle Bos
  11. Zoe Keessen

Leidsters: Dorinde de Jong, Lotte Brouwer

Team 24 Meisjes (11-12 jaar) Cactussen (B)

  1. Aurora Palermo
  2. Blossom Braak
  3. Bonnie Kooij
  4. Emma Ramselaar
  5. Ilse Naber
  6. Isabella van der Lip
  7. Lois Bruine de Bruin
  8. Lois Veelenturf
  9. Maud Roodenburg
  10. Pia Raulf
  11. Romana Boorsma
  12. Tess de Jonge

Leidsters: Natasja Bus, Renate Neeft